درباره ما

سال سابقه در کاشت11

افتخار می کنیم که اولین هستیمبهترین کلینیک کاشت مو تهران کجاست؟

در سال‌های اخیر با پیشرفت علم پزشکی و روش‌های نوین کاشت مو، افراد زیادی مشتاق به کاشت مو شده‌اند ولی به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در خصوص بهترین کلینیک کاشت مو، کیفیت پزشکان و تجهیزات پزشکی نتیجه خوبی را نگرفته‌اند. این افراد معمولاً فریب ظاهر یا موقعیت کلینیک کاشت مو را خورده و علی‌الرغم پرداخت هزینه درمانی هنگفت نتیجه نامطلوبی گرفته‌اند. ظاهر مناسب یک کلینیک کاشت مو، دلیل بر این نیست که این مرکز درمانی از کیفیت بالایی هم برخوردار باشد و برای یافتن بهترین مرکز کاشت مو تهران توجه به چند نکته مهم ضروری است. برای آگاهی از این نکات، باید سوالاتی را از خود بپرسیم که بهترین کلینیک کاشت مو تهران کجاست؟ یا بهترین کلینیک کاشت مو در ایران کجاست؟ و بهترین کلینیک کاشت مو چه خصوصیات و ویژگی هایی دارد؟


ویژگی‌های بهترین کلینیک کاشت مو چیست؟

یکی از مهمترین موضوعاتی که درمورد خدمات درمانی در حوزه کاشت مو و کاشت ابرو باید به آن توجه کرد، کیفیت یک مرکز درمانی از نظر امکانات و دستگاه‌های پزشکی آن است. بهتر است قبل از انتخاب یک مرکز کاشت مو چند نکته مهم زا درباره عملکرد کلینیک کاشت مو مورد نظر توجه داشته باشید. آیا تاکنون به این موضوع کمی فکر کرده‌اید که یک کلینیک کاشت مو باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ ما برخی از ویژگی‌های بهترین مرکز کاشت مو را بررسی می‌کنیم. تاییدیه وزارت بهداشت اولین نکته‌ای که باید به آن دقت نمایید، تصویر تاییدیه وزارت بهداشت است که کلینیک کاشت مو مورد نظر شما حتماً باید آن در وبسایت خود نیز قرار دهد یا زمان مراجعه به شما نشان دهد.


تجهیزات جدید و دستگاه‌های مدرن

یک مرکز مجاز کاشت مو بدون داشتن تجهیزات تخصصی، کمک شایانی به شما نخواهد کرد. اگر مرکز درمانی ادعای این را دارید که بهترین کلینیک کاشت مو است، باید از امکانات و تجهیزات و دستگاه‌های مدرن نیز بهره‌مند باشد. متاسفانه بسیاری از بیماران تجهیزات و دستگاه‌های پزشکی را نمی‌شناسند و برخی از کلینیک‌ها با تهیه دستگاه‌های شیک اما بی‌کیفیت، مشغول ارائه خدمات زیبایی و کاشت هستند، با ظاهر جذاب دستگاه‌ها زیباجویان را برای جلب نظر در مورد کاشت مو فریب می‌دهند. کلینیک آبادیس با داشتن بهترین تجهیزات روز و دستگاه‌های مدرن که معمولاً ساخته شده سال‌های اخیر (2018 و 2019) هستند، خدمات مناسب و درخور را به مراجعین ارائه می‌دهد.


پشتیبانی از زیباجویان و در تماس بودن

ما در کلینیک آبادیس به همه زیباجویان احترام و توجه درخوری داریم، به خواسته‌های آن‌ها نیز که یکی از اساسی‌ترین ویژگی‌های بهترین کلینیک کاشت مو است پاسخ می‌دهیم. ما با ارائه خدمات با کیفیت و مشاوره تخصصی در حوزه زیبایی و کاشت، مهمترین نوع احترام را با آن‌ها می‌گذاریم.


پزشک متخصص مو

پزشک رکن اصلی هر کلینیک کاشت و زیبایی است. یک پزشک متخصص مو باید از تجربه و مهارت بالایی برخوردار باشد. همچنین داشتن تجربه از آن هم مهمتر است و بر نتایج کاشت مو اثر بسیار زیادی دارد. بنابراین به این نکته اشاره می‌کنیم که بهترین کلینیک کاشت مو تهران با استفاده از پزشکان متخصص و امکانات آن سنجیده می‌شود.


تاثیر پزشک با تجربه در بهترین کلینیک کاشت مو

استفاده از دستگاه‌های پزشکی به‌روز به دلیل ویژگی‌های خاصی که دارند، پزشکان ماهری را می‌طلبد که بتوانند از آن استفاده کنند. کلینیک آبادیس در این راستا توانسته با بهره‌مندی از مجرب‌ترین پزشکان متخصص پوست و مو حرف اول را در تهران بزند.


تنوع در خدمات زیبایی و کاشت مو

یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین کلینیک کاشت مو تنوع ارائه خدمات در آن است. به دلیل پیشرفت تکنولوژی، روش‌های جدید و موثری برای کاشت مو ابداع شده است. به طور مثال، کاشت مو به روش SUT جدیدترین متد کاشت مو در ایران است که نسبت به سایر روش‌های قبلی نظیر FUT از اثربخشی بیشتری برخوردار است. کاشت مو SUT به دلیل اینکه پس از جراحی نیازی به بخیه و پانسمان نیست، در بین مراجعه کنندگان محبوبیت بیشتری نیز دارد.


پرسنل درمانی و خدمات رسانی مناسب

یک کلینیک کاشت مو مناسب باید دارای پرستاران و کارشناسان پوست و مو و مجرب باشد تا بتواند بهترین خدمات زیبایی را به زیباجویان ارائه دهند. نوبت‌دهی هم یکی از دغدغه‎‌های اصلی زیباجویان مراجعه کننده به کلینیک آبادیس است. وجود کارشناسان مو و مشاوران پوست و مو که با تجربه باشند، یک مرکز درمانی را تبدیل به بهترین کلینیک کاشت مو تهران و ایران می‌کند. چراکه افراد معمولا از نحوه و شرایط کاشت مو آگاه نیستند و معمولا اطلاعات محدودی هم که دارند از اینترنت جمع‌آوری کرده‌اند که هیچکدام برای انتخاب بهترین روش کاشت مو با آن‌ها راهنمایی لازم را نمی‌کند.


چگونه بهترین کلینیک کاشت مو تهران و ایران را انتخاب کنیم؟

بعد از آنکه با ویژگی‌های بهترین مرکز کاشت مو آشنا شدیم، مهمترین مسئله شما، بررسی صحت و کیفیت این ویژگی‌ها در یک کلینیک درمانی و مرکز کاشت مو است. همیشه به یاد داشته باشید که از روی تبلیغات زیاد کلینیک های کاشت مو به انتخاب آن‌ها نپردازید و برای پیدا کردن بهترین کلینیک کاشت مو تهران و ایران خوب تحقیق نمایید.


بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

بهترین کار برای انتخاب یک مرکز کاشت مو مناسب بررسی کردن سوابق درمانی آن مرکز است. برای مثال بسیاری از مراکز درمانی تصاویری از بیماران خود منتشر می‌کنند که نتایج قبل و بعد از درمان و جراحی را نشان می‌دهد. شما با مشاوران کلینیک صحبت نمایید و از صحت این تصاویر و نمنه‌های کاشت مو و کاشت ابرو و کاشت ریش انجام شده مطمئن شوید.


از سایر زیباجویان پرس‌وجو نمایید

از دیگر کارهایی که می‌توانید برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو انجام دهید، پرس و جو از افرادی است که از خدمات مرکز کاشت مورد نظر استفاده کرده باشند. به طور کلی افرادی که سابقه حضور در مرکز مربوطه را دارند، به خوبی می‌توانند به شما مشاوره دهند که انتخاب بهترین مرکز کاشت مو را برای شما راحت‌تر کنند.


بررسی دیدگاه‌ها و نظرات بیماران در سایت

یکی دیگر از روش‌هایی که می‌توان از آن بهره برد، بررسی دیدگاه‌های بیماران در وبلاگ، سایت وشبکه‌های مجازی کلینیک آبادیس است. مثلا پیج اینستاگرام آبادیس را دنبال کنید یا در وبلاگ کلینیک آبادیس کامنت‌های کاربران را بخوانید.


کمی در مورد ریزش مو بدانید که چرا زیباجویان به کلینیک کاشت مو مراجعه می‌کنند

ریزش مو

یافتن یک دلیل منطقی برای ریزش مو، از پرسش‌های اساسی تمام افرادی است که با این عارضه روبه‌رو هستند. ریزش مو در مقادیر زیاد و کم ممکن است برای شما آزاردهنده باشد، البته ریختن مو تااندازه‌ای طبیعی است و با رشد یکسان یا دو برابر ریزش، فقدان مو احساس نمی‌شود. ریختن مو در جایی نگران‌کننده می‌شود که به همان اندازه که ریزش دارید رویش مو نداشته باشید.


از مهم‌ترین عوامل ریزش مو

فشار جسم

تصادف، ضربه‌های فیزیکی و استرس در ریزش مو نقش بسیار بالایی دارد، معمولاً بین 3 تا 6 ماه بعد از ضربه، ریزش مو انتخاب می‌افتد. رشد مو، از یک چرخه منظم برخوردار است: مرحله رشد، استراحت و ریزش مو، که با ایجاد هرگونه فشار روحی، مو از این چرخه عادی خارج می‌شود. با ترمیم بدن، روند رشد مو به حالت اولیه خود بازمی‌گردد.


بارداری و ریزش مو

یکی از عوارض بعد از زایمان برای مادران ریزش مو می‌باشد که از تغییرات هورمونی بدن نشأت می‌گیرد.


مصرف بیش‌ازحد ویتامین آ و ریزش مو

اگرچه ویتامین آ به‌عنوان یکی از ضرورت‌ها برای بدن به شمار می‌رود، اما بیش‌ازاندازه مصرف آن موجب ریختن مو می‌شود، با دفع این ویتامین و قطع مصرف بیش از نیاز بدن، چرخه رشد مو به حالت قبلی بازمی‌گردد.


نقش اساسی پروتئین در ریزش مو

مصرف روزانه و هفتگی پروتئین به کاهش ریزش مو کمک زیادی می‌کند، حواستان باشد که مواد غذایی مثل حبوبات، تخم‌مرغ، مرغ و گوشت را در زنجیره غذایی خود داشته باشید. به‌غیراز این‌ها جایگزین‌های دیگری مثل شیر، پنیر و سویا به‌عنوان منبع پروتئین هستند.


ریزش مو بر اثر کم خونی

از هر 10 زن بین سن بیست تا چهل و نه سال 3 نفر مستعد کمبود آهن یا همان کم خونی هستند، پس از آزمایش لازم برای دریافت نوع کم خونی و مصرف داروهای مکمل در کنار تناول غذاهای سرشار از منبع آهن مثل لوبیا سفید، عدس، شکلات تلخ، جگر گاو و ... هم به درمان ریزش موی خود بپردازید و هم از عوارض ناشی از کم خونی مثل بی‌حسی دست و پا و سردرد خلاص شوید.


کم کاری تیروئید و ریزش مو

مواد حاصل از سوخت‌وساز غده تیروئید برای رشد در بدن ما ضروری است و با کم‌کاری این ارگان داخلی، دچار عارضه ریزش مو خواهیم شد که با مصرف قرص‌های مکمل کم‌کاری تیروئید، این موضوع درمان می‌شوید.


ویتامین ب مصرف کنید تا دچار ریزش مو نشوید

سعی کنید از سبزیجات نشاسته دار و میوه‌های غیر مرکب که منشأ ویتامین ب هستند، حتماً در برنامه غذایی خود برای دور ماندن ریختن مو داشته باشید.


کاهش وزن غیراصولی و زیاد بدن باعث ریزش مو می‌شود

شاید در اطرافیان یا خود مشاهده کرده باشید که با کاهش وزن زیاد، ریختن مو اتفاق می‌افتد، این طبیعی است که با نرسیدن مواد ویتامینه و معدنی به بدن برای لاغری، ریزش مو پیش می‌آید، البته این عارضه ناشی از پرخوری و یا کم‌اشتهایی هم می‌تواند باشد.


شیمی درمانی و ریزش مو

متأسفانه برای درمان سرطان و جلوگیری از روند رشد سلول‌های سرطانی، سلول‌های رشد مو هم متوقف می‌شوند، با پایان دوره شیمی درمانی، چرخه رشد مو به حالت قبل بازمی‌گردد اما این بار ممکن است به شکلی دیگر و یا حتی با رنگی دیگر رویش داشته باشد.


با هر بار سشوار و فرم دادن به موها

شما با این کار بیشتر به بافت مو آسیب وارد می‌کنید و پس از مدتی شاهد ریختن مو خواهید بود، سعی کنید موهای خود را با هوای طبیعی خشک کنید و هفته‌ای یک‌بار از سشوار و یا بابلیس استفاده کنید.


اختلال تریکوتیلومالیا و ریزش مو

شاید شما هم از افرادی باشید که عادت به بازی دائم با مو و کندن آن‌ها را دارید که به‌تدریج با تداوم این حرکت دچار ریزش دائمی و طاسی سر خواهید شد.

علاوه بر این با شروع سن پیری و مصرف برخی داروهای عضله ساز برای ورزشکاران، ممکن است ریزش مو را پدید آورد.


روش‌های مؤثر درمان ریزش مو

کاشت مو به روش‌های مختلف مثل FIT,FUT,SUT و ترکیب تکنیک‌های مختلف آن می‌تواند از بهترین گزینه‌های درمان ریزش مو باشد. تقریباً درباره انواع کاشت مو صحبت کرده‌ایم، اما نوع جدید از آن به ثبت و تجربه رسیده که "کاشت مو به روش ترکیبی" یا "کاشت مو ترکیبی" نام دارد. به دلایل مختلفی از این تکنیک برای مراجعین پیوند مو استفاده می‌شود. اگر میزان طاسی سر گسترده است و یک روش به‌تنهایی کارساز نباشد از روش ترکیبی استفاده می‌شود که شامل ترکیب دو تکنیک کاشت مو FIT و کاشت مو FUT است. میزان گرافت‌های به کار گرفته‌شده در هر روش 1500 عدد می‌باشد که در مجموع معادل 3000 تا 9000 فولیکول و تار مو جهت کاشت ترکیبی و انبوه می‌رسیم، پس به‌اندازه کافی برای فردی که از طاسی بالا رنج می‌برد، مو داریم!


آنچه باید درباره روش ترکیبی کاشت مو بدانید!

1) درصورتی‌که پزشک متخصص مو در آبادیس تشخیص بدهد که به تعداد بیشتر از 4000 گرافت برای کاشت احتیاج دارید، از ترکیب روش های کاشت FIT و FUT برای شما استفاده می‌کند، در طاسی با حجم بالا، هیچ‌کدام از روش‌ها به‌تنهایی نمی‌توانند پاسخگو باشند.
2) این روش باید با رضایت کامل متقاضی کاشت مو و با آگاهی از تمام مزایا و معایب تکنیک ترکیبی، مثل جراحی و تراشیدن موی سرانجام شود.
3) بانک موی پشت سر باید بین7 تا 10 سانتیمتر باشد که بتوان طی چند جلسه و 2 برداشت حداقل 2 سانتی‌متری از آن استفاده کرد.
4) این روش برای بیماران مسن، افرادی که نمی‌توانند به مدت 1 ساعت روی شکم بخوابند، بیماران آسمی و چاق توصیه نمی‌شود. انجام یکی از 2 روشFIT و FUT برای کسانی که شقیقه آن‌ها خالی‌شده، پیشنهاد می‌شود. انجام کاشت مو ترکیبی توسط بهترین کلینیک کاشت مو تهران و ایران فردی که پروسه جراحی را در دست می‌گیرد، می‌بایست نسبت به هر 2 روشFUT و FIT تسلط و تجربه کامل را داشته باشد، کار را دست کاردان بسپارید، از کلینیک‌های معتبر و باسابقه خوب کمک بگیرید، تعیین و نحوه برش نوار پشت سر از محل دریافت‌کننده و تشخیص به‌جا و صحیح از عوامل مهم و تعیین‌کننده در کاشت ترکیبی هستند. با کارشناسان کلینیک تخصصی کاشت مو آبادیس از یکی از بهترین اتفاقات زندگی خود بهره‌مند شوید!


آنچه که در حوزه کاشت مو برای شما در نظر داریم

شاید نگاهی ناامید کننده به تبلیغات و مطالب کاشت مو داشته باشید، شاید این کا را برای از ما بهترون بدانید ،اما خبر خوب این هست که همیشه راهی هست. با کمک کادر مدیریت و پزشکی برخی کلینیک ها که آبادیس یکی از آن ها می باشد، می توانید پروسه ی درمان و کاشت را از طریق پرداخت قسطی انجام دهید. با توجه به اینکه پروسه کاشت مو در یک مدت زمان مشخصی جواب میدهد، می توان از پرداخت های اقساطی بهره جویی کرد که هم بتوان ظاهری ایده ال تر داشت و هم از درمانی مطمئن تر استفاده کرد.


درمانی قطعی در بهترین کلینیک کاشت مو تهران و ایران

کاشت مو از مزایای متعددی برخوردار است، مطمئن بودن این درمان و نتیجه بخشی مطلوب آن برای افراد یکه گستردگی طاسی سر دارند به عنوان بهترین راه های پیشنهادی است. در جامعه ی امروز، با کاهش میزان استفاده از ویتامین ها و مواد معدنی و استفاده از مواد مکمل خواسته یا ناخواسته در معرض ریزش مو قرار میگیریم. پس چه بهتر که با بهره جویی از بهترین تیم های پزشکی زیبایی و کاشت و همچنین امکانات استفاده از پرداخت قسطی به این آرزوی به ظاهر دست نیافتنی جامه ی عمل بپوشانیم.


سخن پایانی

انتخاب یک کلینیک کاشت مو مناسب یکی از دغدغه‌های اصلی همه زیباجویان است. یافتن آگاهی از ویژگی‌های یک کلینیک کاشت مو با کیفیت، می‌تواند باعث نتیجه‌گیری بهتر شما شود.

آدرس تهران ، صادقیه ، خیابان اعتمادیان ، پلاک 46 واحد 11
تلفن خط ثابت : 021 44094025 تلفن مشاوره : 09109966711 تلفن مشاوره : 09106500037

انتقادات و پیشنهادات

©ساخته شده توسط